Ronela Hajati merr vëmendjen e fansave me poza joshëse

Mediale Vip

Ronela Hajati merr vëmendjen e fansave me poza joshëse

Më: 16 janar 2021 Në ora: 23:36
Ronela Hajati

Këngëtarja duket mjaft bukur në postimin e fundit.

Ronela Hajati është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe publikon vazhdimisht imazhe të cilat marin vëmendjen e publikut.

Në postimin e fundit ajo duket tërheqëse teksa ajo i ka kushtuar vëmendje paraqitjes mjaft shumë.

E veshur me rroba të ngjitura pas trupit dhe duke pozuar për kamerën, Ronela duket bukur si asnjëherë më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat