Aida mahnit me këtë grim

Mediale Vip

Aida mahnit me këtë grim

Më: 21 janar 2021 Në ora: 23:04
Aida Doçi

Aida mbetët një këngëtare e dalluar përmes pozave që publikon.

Duke qenë një këngëtare e njohur ajo gjithmonë kalon në lajm.

Me grim të bukur dhe stile të ndryshme Aida ua kalon të gjitha femrave në estradë.

Këtë herë, ajo duket si një femër tjetër me grimin që ka përdorur.

Për më shumë, vlerësojeni edhe ju.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat