A do të dalin Andi dhe Tea çift nga “Për'puthen Prime”?!

Mediale Vip

A do të dalin Andi dhe Tea çift nga “Për'puthen Prime”?!

Më: 24 janar 2021 Në ora: 07:29
Andi dhe Tea

Emisioni “Përputhen” tashmë është kthyer në fenomen në Shqipëri, ku njerëz të të gjitha moshave flasin për ta, duke komentuar diskutimet që bëhen në studio apo dhe të preferuarit e tyre.

E ndërkohë që takime transmetohen nga hëna në të premten, duket se vetëm dy konkurrentë kanë gjetur veten tek njëri-tjetri.

Ata janë Andi dhe Tea, të cilët kanë deklaruar se janë në emision vetëm për njëri-tjetrin.

Ndonëse duket se gjërat po shkojnë mirë mes tyre, ende nuk kemi parë një konkretizim të marrëdhënies, ndërsa dje ata njoftuan se kanë marr një vendim për vazhdimësinë e marrëdhënies dhe se do ta bëjnë publik të dielën, në “PërPuthen Prime.

Po ju si mendoni, a do të dalin Tea dhe Andi çift sot nga “PërPuthen”? Mund të jepni mendimin tuaj në sondazhin e kësaj jave të “Gazeta Shqip”, duke votuar më sipër.

Përputhen mund ta ndiqni çdo ditë të javës në orën 18:00 dhe puntatën speciale Përputhen Prime në orën 21:00 të dielën, në Top Channel.

Programi me autore Olsa Muhametin, dhe nën drejtimin e Bora Zemanit dhe opinionist Arjan Konomi ka thyer rekorde shikueshmërie.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat