Sot ka festë në familjen e Ramush Haradinajt

Mediale Vip

Sot ka festë në familjen e Ramush Haradinajt

Më: 24 janar 2021 Në ora: 10:44
Familja Haradinaj

Djali i Ramush Haradinaj  ka ditëlindjen.

Ishte Anita, ajo e cila publikoi një fotografi bashkë me Trimin duke i uruar ditën e lindjes.

“O Trim, jeta Ime, shpirt i shpirtit tim Gëzuar Ditëlindja e 10 o nanush ”, ka shkruar Anita në postim.

Bashkëshortja e Haradinajt e ka publikuar në Instagram imazhin me djalin e saj për ditëlindjen e tij të 10-të.

Ndryshe, Ramush Hadinaj bashkë me Anita Muçaj kanë tre fëmijë dy djem dhe një vajzë, Trimin, Gjinin dhe Hanën.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat