Nesër më 28 Janar vjen super projekti nga labeli MRM

Mediale Vip

Nesër më 28 Janar vjen super projekti nga labeli MRM

Nga: Maksim Gjokaj Më: 27 janar 2021 Në ora: 18:42
Labeli MRM

Ata janë labeli i njohur MRM ( MoreMoney), e po vijnë me një super projekt.

Ju prezantojmë emrat e artistëve të këtij grupi shqiptar por që jetojnë në Zvicër si: Florat, Orges, Elbu.

Djemtë e talentuar për muzikë kanë si menaxher Mirand Novosella, me të cilin këshillohet për çdo gjë. MRM vijnë pas disa orëve me bashkëpunimin e parë si label e që titullouet "SHWA" për tregun shqiptar, por kanë shumë materiale interesante muzikore dhe për tregun gjerman. Të enjten e 28 Janarit në mbrëmje djemtë do të lansojnë në kanalin e tyre MRM në youtube por dhe në spotify.

Image
Labeli MRM

E ky duket se do jetë vetëm fillimi, pasi ky label me plot ide e pasion presin që të sjellin shumë risi, por edhe të vijnë solo me materiale interesante secili.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat