Festë në familjen e Nystret Muqiqit

Mediale Vip

Festë në familjen e Nystret Muqiqit

Më: 4 shkurt 2021 Në ora: 20:17
Familja e Nystret Muqiqit

Tanimë është bërë zakon që artistët e njohur të ndajnë çdo moment me ndjekësit e tyre në instagram.

Ditëlindje, fejesat, martesat e çdo rast tjetër i kuptojmë falë postimeve të tyre të përditshme.

E sot një këngëtare e veçantë feston ditëlindjen. Është Merita Spahiu bashkëshortja e Nsytret Muqiqit ajo e cila njihet prej vitesh në tregun muzikor.

Janë dy fëmijët e saj Albatriti dhe Biona ata që nuk kanë hezituar të ndajnë urimet për dashurinë e tyre më të madhe, nënën e tyre.

Eh, pra urime

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat