Hilaria dhe Alec Baldwin mirëpresin së bashku fëmijën e gjashtë

Mediale Vip

Hilaria dhe Alec Baldwin mirëpresin së bashku fëmijën e gjashtë

Më: 1 mars 2021 Në ora: 19:08
Hilaria dhe Alec Baldwin

Hilaria Baldwin mirëpriti fëmijën e saj të gjashtë me Alec Baldëin vetëm pak muaj pasi solli në jetë fëmijën e tyre të pestë.

Autorja amerikane ka ndarë një fotografi në Instagram ku thotë se është realizuar nga aktori i “30 Rock” duke treguar atë të shtrirë në shtrat me gjashtë fëmijë, përfshirë një të porsalindur emrin e të cilit ende nuk e ka zbuluar.

Ylli shtoi numrin ‘7’ me një ‘emoji’ të zemrës së kuqe përkrah fëmijëve: Edu, Romeo Alejandro David, dy vjeçë, Leonardo Angel Charles, katër, Rafael Thomas, pesë dhe vajzën Carmen Gabriela, shtatë vjeçe.

Hilaria dhe Alex janë martuar në qershor të vitit 2012 në Neë York dhe filluan të rritnin familjen e tyre vitin e ardhshëm.

Aktori më parë e mirëpriti vajzën Irlandën , tani 25 vjeç, në 1995 me gruan e tij të atëhershme, Kim Basinger.

Instruktorja e yogës zbuloi se në nëntor të vitit 2019 pësoi një abort, teksa ishte katër muajshe shtatzënë.

Ajo po ashtu abortoi një tjetër fëmijë pas dhjetë javësh në prill të vitit të kaluar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat