Fero në përgatitje të një projekti tjetër të ri muzikor

Mediale Vip

Fero në përgatitje të një projekti tjetër të ri muzikor

Më: 1 mars 2021 Në ora: 19:39
Fero

Kanë kaluar vetëm tri ditë që kur Fero publikoi projektin e ri muzikor të quajtur “Njëjtë”.

Megjithatë, duket se reperi nga Gjilani nuk ka të ndalur pasi është në përgatitje të një kënge tjetër të re.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi të ndarë në llogarinë e tij personale, Instagram. Në postim, Feronit Shabani (emri i vërtetë) ka ndarë edhe një ‘audio’ të projektit të radhës.

“A me e publiku këtë, edhe rri te shtëpia, rri në shtëpi me mua”, kanë qenë fjalët e 23 vjeçarit përkrah videos.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FERO (@ferofera)

Komentet e fansave ishin të menjëhershme, të cilët siç shihet mezi po presin për këtë këngë.

Fero nga ana tjetër së shpejti pritet të bëhet baba për herë të parë dhe lajmi u njoftua pak ditë më parë.

Ai dhe modelja Arbenita Ismaili u martuan po ashtu gjatë muajit të kaluar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat