Korabi e Lulka ndajnë imazhe nga pushimet në Dubai

Mediale Vip

Korabi e Lulka ndajnë imazhe nga pushimet në Dubai

Më: 2 mars 2021 Në ora: 22:38
Korabi dhe Lulka

Korab Shaqiri është një ndër këngëtarët e njohur të skenës muzikore shqiptare dhe shumë i pëlqyer nga publiku

Këngëtari është shumë aktiv në rrjete sociale ku ndan imazhe nga jeta e tij profesionale dhe personale, duke publikuar shpesh fotografi familjare.

Lulka Jashari është tashmë e njohur për publikun e gjerë, si gruaja e Korabit dhe nëna e djalit të tij.

Së fundi Korabi mori titullin profesor, në njërin nga universitet më të famshme në Kosovë, e si duket për ta festuar këtë arritje, ai u arratis së bashku me gruan në Dubai, për pushime.

Çifti kanë ndarë në rrjete sociale fotografi nga udhëtimi i tyre dhe duket se po e shijojnë shumë. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat