E rrethuar me buqeta me lule, Leonora Jakupi falënderon të gjithë për urimet me rastin e ditëlindjes

Mediale Vip

E rrethuar me buqeta me lule, Leonora Jakupi falënderon të gjithë për urimet me rastin e ditëlindjes

Më: 3 mars 2021 Në ora: 23:43
Leonora Jakupi

Këngëtarja sot festoi 42 vjetorin e lindjes.

Leonora Jakupi mori urime të shumta nga miqtë e saj në rrjete sociale por siç shihet nuk i kanë munguar edhe dhuratat

Ajo sapo ka publikuar një fotografi teksa shihen buqeta me lule pranë saj.

“Të dashur miq dhe familjar te mijë ju falënderoj te gjithëve për urimet e juaja”, ka shkruar Leonora në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, këngëtarja ka lindur me 3 mars në vitin 1979.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat