Festë në familjen e Shkurte Fejzës

Mediale Vip

Festë në familjen e Shkurte Fejzës

Më: 7 mars 2021 Në ora: 12:01
Shkurte Fejza

Sot ka festë në familjen e Shkurte Fejzës.

Bashkëshorti i saj Hajrushi feston ditëlindjen, e këtë na bëri të ditur vajza e Shkurtes me një storie në Instagram.

Besiana postoi një storie duke cakërruar gotat e sipër saj shkroi ‘Për ditëlindjen e babit’.

Ndryshe, Hajrushi dhe Shkurta janë prindër të katër fëmijëve 3 vajzave dhe një djali.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat