Genta Ismajli dhe Fero lansojnë duetin “Level Up”

Mediale Vip

Genta Ismajli dhe Fero lansojnë duetin “Level Up”

Më: 13 mars 2021 Në ora: 14:20
Genta dhe Fero

Genta dhe Fero sollën projektin e shumëpritur.

Dy emrat e njohur të skenës muzikore shqiptare, Genta Ismajli dhe Fero janë bërë bashkë për një këngë të re.

“Level Up”, mban titullin kënga e re e këtyre dy artistëve, të cilën e realizuan edhe në anën vizuale.

Për tekstin dhe melodinë e kësaj kënge u kujdesën Tonik dhe Denk, videoklipin e punoi Gang Gang Films, ndërsa produenc ishte DJ Nardi-B.

Në videoklipin e kësaj kënge ishte Genta ajo e cila mori vëmendje me paraqitjen, ku shfaqet tejet joshëse në çdo skenë të klipit.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Level Up”, kënga më e re nga Genta dhe Fero.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat