Nuk do ta besoni, ja sa paguhen VIP-at për një postim në Instagram, kush e kryeson listën e më të paguarve

Mediale Vip

Nuk do ta besoni, ja sa paguhen VIP-at për një postim në Instagram, kush e kryeson listën e më të paguarve

Më: 9 prill 2021 Në ora: 15:52
Foto ilustrim

Websajti “Instagram Rich List” rendit emrat e personazheve më të njohur ne bote, nga The Rock te Beyonce. Listën e të pasurve në Instagram vitin e kaluar e kryesonte Kylie Jenner.

Ajo ka arritur të fitojë rreth 986,000 dollarë për një postim të sponsorizuar.

Megjithatë, ajo është rrëzuar nga froni dhe tani, numri një i momentit është “The Rock”.

Aktori Dwayne Johnson, merr 1,015,000 dollarë për postim.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat