Dua Lipa vjen ‘topless’ për kampanjën e re të parfumit “LIBRE’ nga YSL

Mediale Vip

Dua Lipa vjen ‘topless’ për kampanjën e re të parfumit “LIBRE’ nga YSL

Më: 12 prill 2021 Në ora: 23:00
Dua Lipa

Dua Lipa ka publikuar produktin e ri të markës YSL.

Dua Lipa është njëra ndër femrat shqiptare më të suksesshme të momentit si në botën e muzikës po ashtu edhe në atë të biznesit.

Përveç se ajo nuk e ka ndalur punën me projekte muzikore e cila tash e disa muaj qëndron në top listat botërore duket se nuk po mjaftohet me kaq.

Përmes një postimi në Instagram ajo ka njoftuar se parfumi ‘LIBRE’ nga YSL tashmë është gati duke tërhequr vëmendjen me ‘rolin’ e saj në kampanjën e re.

Ajo shihet e veshur me një kostum të zi dhe taka super të larta, veshje kjo e cila e bën të duket edhe më tërheqëse. Por jo vetëm kaq, Dua në videon e realizuar shihet teksa ngjitet shkallëve dhe fillon të zhvishet plotësisht në pjesën e lartme të trupit.

Videoja përfundon me Duan duke mbajtur xhaketëne saj në njërën anë të trupit por që në pjesën më të madhe shihet e zhveshur ende.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat