Xhensila Myrtezaj shfaqet e lumtur në krahët e Bes Kallakut, ndajnë poza nga ashensori

Mediale Vip

Xhensila Myrtezaj shfaqet e lumtur në krahët e Bes Kallakut, ndajnë poza nga ashensori

Më: 13 prill 2021 Në ora: 22:43
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, është ndër më të dashurat për audiencën e gjerë.

Ajo në rrjete sociale shpesh ndan imazhe nga jeta dhe karriera profesionale, e po ashtu edhe nga udhëtimet.

Por, në një imazh të fundit të ndarë në Instagram, artistja ka vendosur që të marrë vëmendje me bashkëshortin e saj.

Image

Xhensila solli pamje me Bes Kallakun, teksa ky i fundit po i dhuronte përqafime pafund bukuroshes brune.

Palët u panë duke marrë poza në ashensor, kurse artistja po shkrepte imazhe para pasqyrës.

Çifti përndryshe u martuan në vitin 2017, kurse tani ndajnë së bashku vajzën Ajka. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat