Ndryshimi i madh i gruas së Lutfi Hazirit, para dhe pas martesës!

Mediale Vip

Ndryshimi i madh i gruas së Lutfi Hazirit, para dhe pas martesës!

Më: 17 prill 2021 Në ora: 10:05
Ndryshimi i madh i gruas së Lutfi Hazirit, para dhe pas martesës!

Lutfi Haziri dhe Mirvete Bajrami apo ndryshe e njohur si ‘Mika’ ka vite që janë bashkë.

Ata janë të martuar e prindër të katër fëmijëve.

Ndryshe, Lutfiu është i pari i komunës së Gjilanit, kurse bashkëshortja e tij Mirvetja dikur ishte këngëtare mjaft aktive në skenën muzikore, e tash ka vite që nuk ka lansuar ndonjë projekt.

Image

Mika shpesh përflitet për pamjen e saj të jashtme ese si nuk është plakur ende, por, duke nxjerrë imazhe nga arkivi i saj i dikurshëm si këngëtare, vërehet se Mirvetja nuk i ka rezistuar “epokës së operacioneve”.

Ndryshimi i saj është aq i madh, sa me siguri edhe Luta e ka pas të vështirë të pajtohet me pamjen e saj të re.

Por, tani ai është mësuar me bashkëshorten e tij të bukur, e përveç saj as vajzat e tij nuk kanë lënë pa kryer botox.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat