Lindita tregon se si i pritën familjarët e saj ofendimet e Naumit

Mediale Vip

Lindita tregon se si i pritën familjarët e saj ofendimet e Naumit

Më: 17 prill 2021 Në ora: 19:07
Naumi dhe Lindita

Naumi dhe Lindita kanë pasur një takim javën e kaluar.

Javën e kaluar Nauni dhe Lindita kishin takimin e tyre.

Gjatë takimit ndodhi diçka e papritur dhe Nauni ishte ai i cili filloi me ofendime ndaj Linditës, kvshtu duke e prishur takimin e tyre.

Ndërsa në episodin e sotëm Lindita u shfaq mjaft e prekur nga ngjarja e javës së kaluar ku tregoi se kjo javë ishte mjaft e tensionuar në familjen e saj dhe se fëmijët e saj e kanë pritur mjaft keq transmetimin e javës së kaluar.

Ajo u shpreh se e gjithë familja i kishte pritur “shumë keq” ofendimet e Naunit ndaj saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat