Dhurata Dora merr vëmendjen me videot e fundit në veshjen e ngushtë

Mediale Vip

Dhurata Dora merr vëmendjen me videot e fundit në veshjen e ngushtë

Më: 17 prill 2021 Në ora: 20:21
Dhurata Dora

Dhurata Dora ka publikuar videot ku duket mjaft bukur.

Dhurata dora dihet se është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Paraqitjet në rrjete sociale i ka mjaft të shpeshta, ku ndan imazhe nga përditshmëria apo jeta profesionale dhe së fundmi Dhurata ka vendosur të sjellë video joshëse për ndjekësit.

Ajo eksperimenton shpesh me look-un dhe duket se i shkon çdo stil asaj, ndërsa mjaft tërheqëse u shfaq edhe së fundi.

Në videot e fundit të publikuara në Instagram, Dhurata shfaqet me veshjen e ngushtë teksa theksoi linjat trupore.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat