Emily Ratajkowski ndihet e lumtur që po e ushqen foshnjën e saj me gji

Mediale Vip

Emily Ratajkowski ndihet e lumtur që po e ushqen foshnjën e saj me gji

Më: 18 prill 2021 Në ora: 08:42
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski është duke e shijuar mëmësinë që kur ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, muajin e kaluar.

Supermodelja e famshme amerikane ka deklaruar se po e ushqen të voglin e saj, Sylvester “Sly” Apolli me gji dhe se do të vazhdojë ta bëjë këtë deri sa të ketë nevojë.

Pas ka shpërndarë disa fotografi të këndshme duke i dhënë gji djalit të saj, aktorja e “I Feel Pretty”, ka shkruar në Instagram se “Nëse njerëzve u duke se gjatë gjithë kohës po e ushqen me gji foshnjën e saj, kështu edhe po bën në realitet”.

Image

Ratajkowski, 29-vjeçare ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Sebasatian Bear-McClard, më 8 mars të këtij viti.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat