Dhurata Dora merr vëmendjen me paraqitje në veshjen sportive

Mediale Vip

Dhurata Dora merr vëmendjen me paraqitje në veshjen sportive

Më: 18 prill 2021 Në ora: 20:12
Dhurata Dora

Dhurata Dora ka publikuar imazhet ku duket mjaft me stil.

Dhurata dora dihet se është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.

Paraqitjet në rrjete sociale i ka mjaft të shpeshta, ku ndan imazhe nga përditshmëria apo jeta profesionale.

Ajo eksperimenton shpesh me look-un dhe duket se i shkon çdo stil asaj. Në fotografitë e fundit të publikuara në Instagram, Dhurata shfaqet me veshjen sportive teksa edhe theksoi linjat trupore përmes paraqitjes.

Fansat e saj komentuan pozitivisht për dukjen duke pëlqyer fotografitë mjaft shumë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat