Dua Lipa zë vendin e tretë në listën “Top Global Albums” të Spotify

Mediale Vip

Dua Lipa zë vendin e tretë në listën “Top Global Albums” të Spotify

Më: 19 prill 2021 Në ora: 17:52
Dua Lipa

“Future Nostalgia” po qëndron në ‘top listën’ e Spotify.

Dua Lipa fitoi famë të madhe këtë vit me albumin e njohur tashmë “Future Nostalgia”.

Këtë e tregon edhe vetë profili i Spotify në Instagram, të cilët kanë publikuar një postim me statistika të albumeve më të mira dhe Dua ishte në top 3 të listës me “Future Nostalgia”.

Me anë të postimit të fundit, Dua lajmëroi fansat se ajo u rendit artistja me albumin në vendin e tretë.

Dua po pëlqehet për talentin e saj në. muzikë nga të gjitha moshat teksa edhe po quhet fenomen i muzikës moderne pop.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Spotify (@spotify)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat