​Meghan lind fshehurazi vajzën e saj?

Mediale Vip

​Meghan lind fshehurazi vajzën e saj?

Më: 6 maj 2021 Në ora: 18:45
Meghan dhe Princi Harry

Dukesha 39-vjeçare Meghan Markle dhe burri i saj prej tre vjetësh, Princi Harry, së shpejti do të festojnë datëlindjen e dytë të djalit të tyre Archie, dhe si dhuratën më të bukur ai do të merr një motër të vogël e cila duhet të lindë së shpejti. Por sipas revistës New Idea, vajza, emri i së cilës është spekuluar për muaj, thuhet se tashmë ka lindur.

Sipas tabloidit në numrin e tij të fundit, ish-aktorja filloi thashethemet për një lindje të parakohshme pasi ajo dyshohet se ishte parë duke u dërguar në spital me nxitim.

Një burim për New Idea tha se menjëherë pas kthimit të Harry nga Britania, ku ai kaloi një javë për shkak të varrimit të Princit Philip, gruaja e tij shtatzënë u transportua urgjentisht me një furgon me ngjyrë të zezë, dhe duke marrë parasysh që dukesha duhej të lindte në shtëpi, burimi pretendon se është lehtësisht e mundur që lindja të ketë ndodhur tashmë në një spital aty pranë.

““Cootage” është spitali më i mirë në qytet dhe dihet mirë që pacientët e tyre janë njerëz të famshëm dhe të pasur. Meghan duhet të ketë ndodhur diçka sa më shpejt që ajo vendosi të zëvendësojë lindjen në shtëpi me një spital,” tha një burim pa emër i cili pretendon të ketë parë dukeshën rrugës drejt spitalit ditë më parë.

Ende nuk ka asnjë informacion zyrtar në lidhje me lindjen e fëmijës së dytë të çiftit mbretëror, por duke pasur parasysh që Meghan u pa për herë të fundit në publik dy javë më parë, kur paparacët e filmuan atë në shoqërinë e djalit të saj, ajo ka qenë mjaft misterioze kur fjala për shtatzëninë, kështu që ajo e zbuloi atë vetëm në shkurt të këtij viti, shumë fansa besojnë se pretendimet për lindjen e një fëmije tjetër mund të ishin të vërteta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat