Projekti gati nga Isuf Lani dhe Asan Asani me titull “Bajrami pa nënën”

Mediale Vip

Projekti gati nga Isuf Lani dhe Asan Asani me titull “Bajrami pa nënën”

Nga: Maksim Gjokaj Më: 6 maj 2021 Në ora: 18:45
Isuf Lani, Asan Asani

Artisti Isuf Lani ka gati një tjetër projekt që do të përshtatet taman në këto ditë të muajit të Ramazanit, këtë herë do të jetë në bashkëpunim.

Ai konkretisht shkruan kështu në facebookun e tij:

"Me lejen e Allahut ilahija e radhës së bashku me  Asan Asani. Premiera të Premten me 07.05.21 ne ora18:00 me vizionilibunia. Titulli  "Bajrami pa Nënën".

Tex: Mubedin Sulejmani

Melodia: StudioPro Pro  Zejn Buza, Vokal Ingjizim : Zejn Buza

Back Vocale: Rrahman Kryeziu, Mix/Mastering: Rrahmon Kryeziu

Kamera: Issam Berisha Issam Shaqir. Ju falënderoj përzemërsisht dhe ju dua".

Pra të premten ky projekt shumë interesant do të vijë me klip nga dy artistët.BS

Image
Isuf Lani, Asan Asani
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat