Tayna tregon flokët natyrale në fotot e fundit, vëmendja shkon diku tjetër

Mediale Vip

Tayna tregon flokët natyrale në fotot e fundit, vëmendja shkon diku tjetër

Më: 7 maj 2021 Në ora: 17:37
Tayna

Tayna shfaqi linjat në fotot në bikini.

Rep-artistja Tayna këto ditë ka përfunduar videoklipin e ri dhe tashmë i duhet pak pushim.

Me këtë rast, ajo vendosi që të udhëtojë në ishujt Maldive, ndërsa nuk ka harruar që të sjell për fansat fotografi e video nga atje.

Në imazhet e fundit, Taynën e shohim më ndryshe prej paraqitjeve të tjera, duke treguar flokët natyrale.

Ajo shfaqi flokët më të shkurtër e kaçurrela, teksa po bëhej gati të merrte rreze dielli buzë plazhit në Maldive.

Por, e gjithë vëmendja në këto fotografi ishte tek format trupore të Taynës, të cilat dukeshin joshëse.

Fillimisht ajo u fotografua para pasqyrës, ndërsa në imazhin tjetër tregoi gjoksin në bikini bardhë e zi.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat