Luana Vjollca vjen me ndryshimin e radhës, josh fansat me paraqitjen

Mediale Vip

Luana Vjollca vjen me ndryshimin e radhës, josh fansat me paraqitjen

Më: 9 maj 2021 Në ora: 17:55
Luana Vjollca

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, përherë pëlqehet për stilin e saj.

Bukuroshja në pothuajse të gjitha paraqitjet e saj mundohet që të kurojë secilin detaj, duke joshur dy milionë ndjekësit.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Luana është shfaqur me një ndryshim tjetër në dukje.

Nga bionde, artistja ka vendosur që të bëjë një miks të ngjyrave të flokëve, të cilat po i rrinë për mrekulli.

“Quhem bionde apo brune tani”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat