Tayna është fytyra e koleksionit të ri e bashkëpunimit mes Playboy dhe Def Shop

Mediale Vip

Tayna është fytyra e koleksionit të ri e bashkëpunimit mes Playboy dhe Def Shop

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 18:57
Tayna

Tayna ka joshur fansat me postimet e reja së fundmi.

Reperja  enjohur shqiptare është mjaft e suksesshme në botën e muzikës por si duket kjo nuk po i mjafton.

Tayna së fundi ka publikuar imazhe dhe video duke qenë se ajo tashmë është fytyra e koleksionit të ri mes bashkëpunimit të Def Shop dhe Playboy.

Në pamjet e shpërndara në Instagram Tayna shihet me disa veshje të ndryshme të cilat janë mjaft joshëse por sportive.

Reperja e dashur për publikun është duke shijuar suksesin e duetit me reperin e njohur shqiptar Azet “Ti Harro”, i cili erdhi në kanalin Youtube rreth 2 javë më parë dhe tashmë ka 6 milionë klikime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat