Edhe një sukses tjetër për Taynën, por kësaj radhe jo në muzikë

Mediale Vip

Edhe një sukses tjetër për Taynën, por kësaj radhe jo në muzikë

Më: 21 qershor 2021 Në ora: 14:28
Tayna

Tayna është njëra ndër këngëtaret më të komentuara të shoë bizit shqiptar, kjo për shkak stilit të saj dhe frymës së re që ajo ka sjellur në tregun muzikor.

Ndërkaq ajo është duke punuar fort duke sjellur kështu projekte të reja të cilat po rezultojnë mjaft të suksesshme.

Mirëpo sukseset e reperes si duket nuk janë të përqendruara vetëm tek muzika, së fundmi ajo është bërë imazh i një brendi të veshjeve.

Reperja ka pozuar për koleksionin veror të “DEF” në bashkëpunim me “Playboy”.

Kujtojmë poashtu se kënga e saj e fundit ishte “Ti harro”, në bashkëpunim me  Azet, këngë kjo që rezultoi shumë e suksesshme duke u shoqëruar kështu me miliona klikime në Youtube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat