Djali i Hueyda El Saied përfundon në spital

Mediale Vip

Djali i Hueyda El Saied përfundon në spital

Më: 21 qershor 2021 Në ora: 23:30
Djali i Hueyda El Saied

Djali i Hueyda El Saied ka pësuar një incident të vogël duke dëmtuar ballin.

Ka qenë vetë Hueyda që e ka bërë të ditur këtë lajm përmes një fotoje të postuar në Instastory.

“Jeta ime, zemra ime, shpirti im, dashuria e mamit dhe babit. Sot çau ballin dhe si rezultat kaluam disa orë në spital. Falë Zotit çdo gjë shkoi mirë. Tani jam bërë unë për spital”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Mirëpo, me rëndësi është që vogëlushi është mirë me shëndet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat