Me pak fjalë dhe një foto, Vesa tregon gjithçka për lidhjen e Big Bastës me djalin

Mediale Vip

Me pak fjalë dhe një foto, Vesa tregon gjithçka për lidhjen e Big Bastës me djalin

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 08:54
Vesa Luma

Në ditën e baballarëve, Vesa Luma nuk ka harruar t’i shkruajë ca fjalë partnerit të saj të jetës, Big Bastës.

“Happy Father’s Day @bigbastazone

Kjo dite kendej festohet ne Shtator,po meqe bota feston disa here dhe ti e meriton cdo dite ta kesh feste- po e bejme edhe sot zyrtare Liani po thot- Ne zihemi por jemi shoke te ngushteNdersa une shkrihem kur e shoh Lianin teksa adhuron cdo gje qe ben ti ! Role model,coolest babi in the worldTe duam shumeeee”, ka shkruar Vesa, e cila gëzon ditët më të bukura me shokun e saj më të mirë.

Image

Me video dhe momente të ndryshme dyshja ka treguar se bën gjithçka për buzëqeshjet e Lianit, që mbetet prioriteti i familjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat