Ditë zie për Fjolla Morinën, këngëtarja humb personin e shtrenjtë

Mediale Vip

Ditë zie për Fjolla Morinën, këngëtarja humb personin e shtrenjtë

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 17:32
Fjolla Morina

Këngëtarja Fjolla Morina ka përjetuar sot një humbje të madhe.

Përmes një postimi në Instastory, ajo ka treguar se gjyshja e saj ka ndërruar jetë.

Fjolla ka ndarë disa imazhe që i ka realizuar së fundmi me të dhe ka shkruar edhe një mesazh tepër emocionues, ku pikërisht nesër do ta festonte ditëlindjen.

Më poshtë ajo ndau edhe foto nga ditëlindja e fundit që ia kishin festuar gjyshes, duke zbuluar se mosha e saj ishte 95 vjeçe.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat