Edhe Britney do të jetë si J.Lo

Mediale Vip

Edhe Britney do të jetë si J.Lo

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 18:37
Britney Spears dhe Jennifer Lopez

Britney Spears nuk po e lejon veten të demoralizohet pas gjyqit me të atin dhe lajmeve të pafundme që e kanë vendosur në vëmendje kohët e fundit.

Këngëtarja ka postuar një video duke kërcyer në Instagram dhe tregon se ëndërron të ketë trupin e Jennifer Lopez dhe se është e mbushur me shpresë, dashuri e qëllim për të ardhmen.

“Çfarë bëni ju njerëz për të mbajtur ëndrrat gjallë? Thjesht kurioze sepse në këtë pikë nuk jam e sigurt nëse është ide e mirë të dëgjoj këshilla nga disa njerëz…Mbase i mbaj ëndrrat gjallë duke menduar të vizitoj St. Tropez me Cher dhe të ha akullore.

 

Ajo ka qenë një nga këngëtaret e mia të preferuara kur isha fëmijët dhe pëlqeja shumë të vishesha si ajo dhe të kisha trupin e J.Lo. Zot ajo më inspiron me videon e re. Kjo jam unë me shpresë, dashuri, qëllime”, shkruan ndër të tjera Britney.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat