Jennifer Lopez feston sot ditëlindjen

Mediale Vip

Jennifer Lopez feston sot ditëlindjen

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 16:02
Jennifer Lopez

Jennifer Lopezi feston sot ditëlindjen, duke mbushur 52 vjet jetë.

Këngëtarja dhe aktorja e famshme amerikane cilësohet si një prej femrave më të bukura në botë për shkak të pamjes së saj rinore pavarësisht moshës.

Ajo ka dy fëmijë, binjakë, me ish- bashkëshortin e saj, Mark Anthony.

J.Lo. ka qenë shumë e përfolur javëve të fundit në media për shkak të rikthimit të romancës së saj me ish-të fejuarit, aktorin Ben Affleck.

Thuhet se dyshja janë duke kërkuar shtëpi në Los Anxhelos për të ndërtuar jetën së bashku me binjakët e këngëtares.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat