Bukuroshen e famshme e kërcënojnë me vdekje

Mediale Vip

Bukuroshen e famshme e kërcënojnë me vdekje

Më: 27 korrik 2021 Në ora: 13:19
Lucy Rose Donlen

Modelja dhe sërfistja Lucy Rose Donlen nuk lë askënd indiferent me pamjen e saj si “Barbie”.

Kjo bionde fitoi famë dy vjet më parë duke marrë pjesë në reality show popullor “Love Island”, dhe tani ajo është shumë aktive në Instagram, ku shpesh poston foto tërheqëse.

Flokët e gjata bionde, bikini, plazhet sigurisht tërheqin shumë vëmendjen nga shoqëruesit e saj të cilët më së shpeshti vlerësojnë pamjen e saj: “Zot, sa e bukur je”, “Çfarë trupi”, etj.

Edhe pse shumica e ndjekësve të saj i dërgojnë komente pozitive dhe me qëllim të mirë, modelja po kalon një periudhë të vështirë në jetën e saj. Në të vërtetë, asaj iu desh të kontaktojë policinë për shkak të kërcënimeve të pretenduara për vdekje.

“Unë mendoj se kjo ndodh sepse të gjithë janë në telefon. Unë kam kërcënime me vdekje çdo ditë nga të njëjtët njerëz, kështu që u detyrova t’i raportoja ato”.

Ajo deklaroi se do të vazhdojë të punojë, dhe aktualisht është e angazhuar në fushata për markën ‘O’Neill’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat