Elvana merr vëmendje me grimin e saj të veçantë

Mediale Vip

Elvana merr vëmendje me grimin e saj të veçantë

Më: 30 korrik 2021 Në ora: 18:58
Elvana Gjata

Elvana ka sjellë poza të reja.

Këngëtarja nga Shqipëria kohët e fundit ka zgjedh një grim artistik për fytyrën e saj.

Nuk dihet nëse këto foto vijnë nga ndonjë prapaskenë e projektit të ri apo thjesht ndonjë fotosesioni.

Pas këngës së suksesshme “Loti” Elvana ka bashkëpunuar edhe me dy artistë të huaj duke lansuar para pak ditësh këngën e re.

“Papa” është kënga që solli në bashkëpunim me Inën dhe Sickotoy.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat