Cila modele është kjo?

Mediale Vip

Cila modele është kjo?

Më: 15 shtator 2021 Në ora: 19:22
Arbenita Ismajli

Arbenita Ismajli edhe në fëmijëri shihet që ka qenë e bukur.

Ajo me shumë imazhe që publikon, mbetet person i komentuar në çdo kohë.

Pasi që në secilin moment qëndron aktive me ndjekësit, modelja në fjalë pozon në shumë mënyra dhe duket e veçantë.

Edhe këtë herë, shikojeni sa e bukur ka qenë në rininë e saj.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat