Enis Bytyqi ndan foto me bashkëshorten

Mediale Vip

Enis Bytyqi ndan foto me bashkëshorten

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 15:46
Enis Bytyqi

Enis Bytyqi padyshim se është një nga këngëtarët më të pëlqyer në vend.

Ai është shumë aktiv me projekte muzikore të cilat i gjejnë përherë pëlqyeshmëri nga një masë e gjerë.

Pavarësisht angazhimeve në karrierë ai gjen kohë edhe për bashkëshorten e tij Rinën me të cilën jo rrallë ndan imazhe në instagram.

Së fundmi ka sjellë një imazh të këndshëm ku çifti po duken mjaft mirë në krahët e njëri-tjetrit.

Përndryshe, ai dhe Rina janë martuar para tri vitesh.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat