Ada e “Përputhen” ka punuar si eskortë për 250 euro

Mediale Vip

Ada e “Përputhen” ka punuar si eskortë për 250 euro

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 23:51
Ada

Ajo është njëra nga konkurrentët e Përputhen më të komentuara.

Natyrisht për shkak të takimeve me djemtë gjithashtu edhe për dukjen e saj.

Me hyrjen në program, Ada mori vëmendje me tiparet e formësuara trupore.

Ndërkohë, përveç komenteve nga ndjekësit për dukjen së fundi është publikuar një foto e cila tregon se konkurrentja e “Përputhen” ka punuar si eskortë.

Kujtojmë se, ajo nuk ka zbuluar detaje rreth jetës së saj së ku ka punuar më parë.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat