Kjo është thënja që ndjek Arta Bjrami

Mediale Vip

Kjo është thënja që ndjek Arta Bjrami

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 15:44
Arta Bjrami

Autor të ndryshëm bëhen pjesë e e jetës sonë sepse nëpërmes rreshtave të tyre e gjejmë vetën dhe motivohemi për të vazhduar përpara.

E njëjta ka ndodhur edhe me këngëtaren Arta Bajramin, e cila zgjodhi që sot në InstaStory të shpërndajë me ndjekësit e saj thinjën nga e cila siç duket e gjeti vetën .

“Në fund, nuk janë vitet në jetën tënde ato që vlejnë . Është jeta në vitet e tua!”-ishte mbishkrimi i thënjës motivuese.

Arta si duket lexon shumë gjëra që e bëjnë një person pozitiv dhe motivuar për jetë.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat