“Puthe, puthe”, banorët i brohorasin Granitit ta puth Fifin

Mediale Vip

“Puthe, puthe”, banorët i brohorasin Granitit ta puth Fifin

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 17:18
Graniti dhe Fifi

Dyshja veç se po afrohen çdoherë e më shumë me njëri-tjetrin.

Graniti dhe Fifi janë një nga banorët që aludohet se do dalin çift nga “Big Brother VIP”.

Teksa po qëndronin në shtëpi ata kanë kënduar së bashku projekti muzikor të këngëtares, “Marova” dhe ndërkohë dëgjohen banorët me britma të shkëmbëjnë puthje.

 

Megjithatë, siç duket ata nuk e kanë bërë derisa Donaldi dëgjohet duke thënë të mos iu bëjnë presion.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat