Adrola Dushi më provokuese se kurrë

Mediale Vip

Adrola Dushi më provokuese se kurrë

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 23:33
Adrola Dushi

Adrola Dushi është njëra ndër modelet më të komentuara por edhe më të dashura të publikut shqiptar por jo vetëm.

Çdo postim i saj kthehet në lajmin e ditës dhe komentohet mjaft shumë.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi në një fotosesion që ka realizuar Adrola.

Ajo duket tejet bukur, duke vënë kështu në pah format trupore përfekte që ka. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat