Diellza Bunjaku sa të bukur e ka vajzën

Mediale Vip

Diellza Bunjaku sa të bukur e ka vajzën

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 08:25
Diellza Bunjaku

Kanë kaluar kohë që kur bukuroshja Diellza Bunjaku nuk është parë në skenë, apo e përfshirë në ndonjë projekt.

Por, imazhi i saj nuk është harruar, pasi portreti i Diellza Bunjakut për vite me rradhë është parë kudo.

Diellza prej vitesh jeton në Lindër bashkë me të shoqin dhe vajzat e saj që tashmë janë rritur dhe bërë shumë të bukura.

Kjo është Roma, vajza e madhe e modeles. Nënë e bijë po duken shkëlqyeshëm në këtë fotografi. 

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat