Me kë po pushon në këtë vend Leonora Jakupi?

Mediale Vip

Me kë po pushon në këtë vend Leonora Jakupi?

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 06:28
Leonora Jakupi

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi, ka shtëpi në disa vende të Kosovës e Shqipërisë.

Por, duket se pëlqen të kaloj më tepër kohë në villën e saj në Brezovicë, ku shkon shpesh.

Edhe këtë vikend këngëtarja bukuroshe po e kalon në ajrin dhe natyrën e mrekullueshme të Brezovicës.

Ajo, ka prezantuar në Instagram një foto me pamje vjeshte dhe tejet romantike.

Por, pyetja është se me kë po shëtitë dhe kalon vikend të bukur Leonora në këtë vend?

Këngëtarja ka bërë të ditur se është në lidhje, por kurrë nuk ka dhënë detaje të hollësishme rreth marrëdhënies së saj, që vazhon ta mbajë mjaftë sekrete.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat