Dua Lipa udhëton në Holandë për të kaluar kohë me familjen e saj

Mediale Vip

Dua Lipa udhëton në Holandë për të kaluar kohë me familjen e saj

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 14:29
Dua Lipa me familje

Dua Lipa së fundmi njoftoi fansat se është rikthyer në studio për të realizuar projekte të reja muzikore.

Por, krahas këtyre angazhimeve, këngëtarja e njohur ka gjetur kohë për familjen e saj, duke udhëtuar për në Holandë, teksa kanë festuar ardhjen në jetë të një anëtarin të ri të familjes së tyre.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

26-vjeçarja në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë disa imazhe ku shihet teksa mban në dorë një fëmijë të porsalindur në dorë, të cilën e ka quajtur “princesha e saj e vogël”.

Ndërkohë, në disa fotografi tjera, Dua shihet me një fustan të kuq, teksa kalon kohë me familjen e saj në qytetin e Amsterdamit.

“Një vend tjetër që e quaj shtëpi”, ka shkruar Dua në mbishkrimin e imazheve pranë të cilave pranoi komente të shumta.

Ndryshe, artistja shqiptare me famë botëror aktualisht po shijon suksesin e këngës së fundit “Cold Heart” që e solli në bashkëpunim me Elton John.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat