​Zaimina pret të bëhet nënë për herë të dytë

Mediale Vip

​Zaimina pret të bëhet nënë për herë të dytë

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 19:37
​Zaimina

Këngëtarja e njohur shqiptare Zaimina Vasjari është në pritje edhe të një fëmije.

Vasjari, e cila ka kohë që është larguar nga tregu muzikor, në një postim në Instagram ka shkruar se është e bekuar që pret edhe një fëmijë.

34-vjeçarja, është e njohur për nga hitet si “Veç ti”, “Po ta dija”, “I kom”.

Ajo tashmë ka një fëmijë - vajzën Khloe, trevjeçare.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat