Modelja shqiptare “ndezë” rrjetin me fotografitë e reja

Mediale Vip

Modelja shqiptare “ndezë” rrjetin me fotografitë e reja

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 20:59
Dorina Gegiçi

Dorina Gegiçi, modelja shqiptare ka shfaqur asetet e saj.

Ajo ka publikuar një set fotografik në llogarinë e saj në Instagram.

Në fotografitë e publikuara, shohim edhe njëherë arsyen pse Gegçi është njëra ndër modelet më joshëse dhe më e kërkuara në Shqiptari.

Në disa fotografi, modelja shfaqet me fustana të shkurtër, ku shihet më transparente dhe shfaq asetet e saj të jashtëzakonshme.

Kujtojmë se Dorina Gegiçi është njëra nga modelet shqiptare, e cila ka arritur të sfilojë për Philipp Lein.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat