Me humbjen e kilogramëve Teuta Selimi e bën trupin peshk

Mediale Vip

Me humbjen e kilogramëve Teuta Selimi e bën trupin peshk

Më: 16 nëntor 2021 Në ora: 16:53
Teuta Selimi

Teuta selimi është një këngëtare që gjithmonë duket perfekte me pozat e ndryshme që publikon.

Ajo për ndjekësit nuk ndalet me momente të shumta, ku në çdo kohë merr vëmendje të madhe.

Në një imazh të fundit, derisa duket perfekte shihet se me humbjen e kilogramëve trupi i saj duket peshk.

Ja shikojeni fotografinë në vijim.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat