Axha Sheq na mëson çka është dashuria

Mediale Vip

Axha Sheq na mëson çka është dashuria

Më: 22 nëntor 2021 Në ora: 06:38
Axha Sheq

Të gjithë e njohin karakterin e Axhes Sheq, të luajtur mjeshtërisht nga Mensur Safqiu.

Axha Sheq është burri i fortë dhe tradicional, i drejtë, por patriarkal në projektet e formacionit “Stupcat”.

Ky karakter që në dyzim me Teten Gjyli dhurojnë shumë të qeshura, gjithashtu thotë edhe shumë gjera të vlefshme e për tu mbajtur në mend,

Në një nga pjesët e serive të “Egjelit”, Axha Shneq ka folur ndjeshëm edhe për dashurinë dhe ja se çfarë ka thënë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat