Harroni të gjitha, reja e Shkurte Fejzes duket si perëndeshë

Mediale Vip

Harroni të gjitha, reja e Shkurte Fejzes duket si perëndeshë

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 06:06
Erza Dana

Erza Dana është reja e këngëtares së mirënjohur, Shkurte Fejza, e fejuara e djalit të vetëm të Shkurtes.

Dhe, gjakovarja ngjanë tejet bukur, elegante dhe duket sikur të ishte modele, ani pse kurrë nuk është marrë me modë.

Në këto fotografi, Erza shkëlqen me pamje, stil të rafinuar dhe elegancë, që nuk ka shumë nevojë për komentim të gjatë.

Ndryshe nga shumë reja të tjera të estrades, Erza gjjthmonë ka qenë e rezervuar dhe pa dëshirën e madhe për tu ekspozuar.

Image
Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat