Kështu e bënë piten gjyshja e Tares

Mediale Vip

Kështu e bënë piten gjyshja e Tares

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 08:16
Teuta

Padyshim që nuk ka me gatimet e ushqimet e gjyshes, pasi shijojnë shumë dhe pëlqehen nga e gjjthë familja.

Ndoshta ushqimet e tyre kanë aq shije, pasi gatuhen me dashuri të madhe dhe pa përtesë.

Njejtë vepron edhe e ëma e aktores Teuta Krasniqi, e cila është e gatshmë për të gatuar dhe servuar gjërat më të mira për familjes.

Sot, gjyshja e Tares simpatike po i gatuan asaj pite.

Ju bëftë mirë!

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat