Vesa Luma për presidenten: Gruaja që na ka frymëzuar aq shumë vitet e fundit

Mediale Vip

Vesa Luma për presidenten: Gruaja që na ka frymëzuar aq shumë vitet e fundit

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 10:11
Vjosa Osmani dhe Vesa Luma

Vesa Luma është këngëtarja e njohur e cila për një kohë të gjatë është zhvendosur në Zelandën e Re.

Përkundër kësaj ajo vazhdon dhe përkrahë shqiptarët.

Përmes çdo postimi tregon që është krenare për prejardhjen e saj. Edhe dje me rastin e pavarësisë së Shqipërisë, ajo mori pjesë në një aktivitet ku ishte prezente edhe presidentja Osmani.

“28 nentori i ketij viti me gruan qe na ka frymezuar aq shume keto vite. Krenare per Presidenten time!”, shkroi ajo në mbishkrimin e imazhit.

Vesa Luma është e martuar dhe është nënë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat